Wojcik

Прагнучи подбати про свою дорогоцінну дитину батьки нерідко впадають у крайнощі: хтось купує дорогі іграшки, хтось – обирає одяг за завищеною ціною … Шукаєте якісні і красиві дитячі речі? Не бажаєте витрачати зайві гроші, в той же час дбаєте про комфорт і безпеку малюка? Пропонуємо вашій увазі великий вибір товарів від польської фірми Вуйчик. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент моделей колекції Wojcik осінь-зима 2012-2013.

Товари польської компанії Wojcik користуються великою популярністю у покупців з усього світу. У США, Великобританії, Чехії, Німеччини та багатьох інших країнах вже давно оцінили переваги польської торгової марки. Зовсім недавно Войчик продається в Україні. Один з основних принципів компанії – виробляти якісний, стильний і модний одяг, піклуючись при цьому про батьківські гаманці. Загляньте в наш каталог дитячого одягу Wojcik, і ви самі в цьому переконаєтеся!

Чому дитячий одяг від компанії Войчік користується великою популярністю у батьків? Чому куртки, светри і комбінезони так подобаються дітям? У чому відмінність товарів від польського виробника?

  • Висока якість;
  • Стильний крій;
  • Широкий вибір моделей;
  • Зручність;
  • Безпека.

Для дитячого осіннього і зимового одягу найважливішою характеристикою залишається теплота. Адже в ранньому віці організм людини ослаблений, і будь-яке (навіть незначне) переохолодження може обернутися хворобою. Wojcik – колекційний одяг, який крім вишуканого стилю має ще й прекрасні теплозахисні характеристики. Сучасні матеріали, з яких виготовлений осінній і зимовий верхній одяг, надійно збережуть тепло і не допустять холод до тіла Вашого малюка. Довгі прогулянки на свіжому повітрі стануть ще більш приємними, якщо дитина буде носити Войчик!

На відміну від китайських і турецьких виробників, польська компанія Вуйчик при створенні дитячого одягу використовує тільки екологічно безпечні матеріали. Натуральні тканини не викликають алергічних реакцій на шкірі дітей, а штучні – не виділяють шкідливих сполук.
Польський дитячий одяг Wojcik – еталон європейської якості!