Remix

Ще наші бабусі і дідусі носили шкільну форму – це було обов’язковим для кожного учня. На той час всі моделі були однакові і монотонні, що не дозволяло виділити себе як особистість. Тепер все набагато простіше. Великий асортимент продукції і торгових марок, які займаються виробництвом шкільної форми, роблять дану покупку однією з найприємніших. Торгова марка Ремікс пропонує своїм маленьким клієнтам тільки якісний і практичний одяг. Завдяки якому, кожна дитина зможе не тільки відчувати себе комфортно, але й виділятися серед однокласників.

З початку навчального року дитина більшу частину часу проводитиме на заняттях. Для максимального комфорту їй знадобиться зручна шкільна форма, яка повинна бути не тільки красивою, практичною і стильною, але і якісною. До її вибору необхідно підійти з максимальною відповідальністю.

Вибираючи шкільну форму для дітей, необхідно дотримуватися таких критеріїв:

  • Покрій – повинен бути простим і вільним;
  • Колірна гамма – спокійна і гармонійно поєднується;
  • Відсутність зайвих аксесуарів.

Важливий момент в придбанні шкільного костюма для хлопчика – повинна бути можливість надалі збільшити довжину штанів і рукавів піджака. Шкільну спідницю або сарафан для дівчинки, також купуйте на виріст.

Основними складовими шкільної форми є:

Для дівчаток: сарафан чи спідниця, піджак, блузка або сорочка;

Для хлопчиків: костюм «двійка» або «трійка», сорочка, краватка (за бажанням).

У деяких освітніх закладах дотримуються строгого фасону шкільної форми. Найчастіше це приватні школи, які закуповують її оптом зі швейних фабрик, заздалегідь надавши необхідні моделі,  розміри та їх кількість. Тим чином у батьків немає можливості особисто купити і вибрати шкільну форму.

Особливої ​​уваги, при виборі шкільної форми, заслуговує торгова марка Remix та її останні колекції. Великий вибір різних моделей на будь-який смак здатний задовольнити запити практично будь-якого покупця. Адже торгова марка Ремікс виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім європейським стандартам і відзначена знаками якості.

Придбати якісний одяг в Києві ви можете звернувшись в наші магазини.

Колекції торгової марки REMIX: