Торгові марки

besta plus детская одеждаБренд BESTA PLUS – це, перш за все люди, які працюють в компанії. Дитячий та підлітковий одяг, що створюється даною компанією просякнута талантом і терпінням, що вкладаються буквально в кожну річ. Фахівці даної компанії працюють на ринку вже п’ятнадцять років, завдяки чому накопичився величезний досвід і знання, які дозволяють задовольняти найвибагливіші вимоги.

Детальніше…

Відкрити каталог »

daga польская детская одеждаКомпанія DAGA займає одну з лідируючих позицій на ринку дитячого одягу. Це дозволяє компанії постійно розширювати список своїх потенційних клієнтів, що сприяє динамічному розвитку підприємства. Серед колекцій представлені і гарні сукні для дівчаток, і одяг на кожен день. Також варто згадати й про професіоналів, які працюють для того, щоб дитячий одяг відповідав очікуванням дітей і батьків.

Детальніше…

Відкрити каталог »

Remix детская одежда для мальчиков киевКомпанія REMIX вже майже 20 років займається виробництвом дитячого та підліткового одягу для дівчаток і хлопчиків. До кожного сезону дизайнери пропонують більше 200 моделей колекційного одягу, який подобається дітям і батькам.

Детальніше…

Відкрити каталог »

Trestelle детские шапочкиХарактерною відзнакою продукції, яка має визнаний лейбл TRESTELLE, стало виняткова якість моделей, що випускаються. Дитячі шапочки, які шиються майстрами цієї компанії, не тільки красиві, але і вдало сконструйовані з урахуванням особливостей кожного конкретного віку. Багато клієнтів стають постійними покупцями саме завдяки тому, що дитячий одяг оптом, який вони купують під цим брендом, має відмінну якість, яка ретельно і незмінно контролюється на кожному виробничому етапі.

Детальніше…

Відкрити каталог »

Wojcik магазины детской одежды в КиевеСтабільність в роботі, цікаві дизайнерські ідеї, якість, яка постійно зростає і на яку компанія робить свою основну ставку – все це забезпечує постійний ріст популярності дитячого одягу Войчик.

Детальніше…

Відкрити каталог »

Купальники та плавки CHARMANTE ІталіяCHARMANTE – бренд , що завоював любов і визнання тисяч людей і продовжує шляхсходження до вершин слави ! Продукція CHARMANTE – це краса і витонченість , класика і елегантність , унікальний баланс настрою і стилю!

Детальніше…

Відкрити каталог »