Шапки Trestelle

Дитячі зимові шапки оптом: чарівно тепла колекція

Мабуть, найбільший вибір дитячих шапочок на українському ринку представляє наш каталог, в якому зібрані цікаво-екстравагантні і стримано-класичні моделі італійської фірми «Трестелле». Зокрема, зимова колекція:

Шапки-вушанки. Різноманітні фасони вітронепродувних шапок з блискучого поліестеру, шкіри, болоньї, джинси, хутра, на підкладці з м’якого флісу. Різнорозмірні дитячі зимові шапки, які можна носити як вушанку, застібаючи ззаду і спереду. Такі вироби не дозволяють замерзнути і підходять до будь-якого виду верхнього дитячого одягу.

В’язані шапки. Безліч оригінальних моделей, які не зв’яже на замовлення навіть досвідчена майстриня-в’язальниця, виготовлені з якісної пряжі в поєднанні з хутром та флісом. Шапочки для різновікових дітей із зав’язками, «вушками», ажурні і з візерунками, з козирками і хутряними помпонами, шапки-вушанки і класика – в’язанки з вилогами.

Шапки для дівчаток. У нас можна купити дитячі шапки на вибір – з козирками, «вушками», хутряною опушкою, помпонами, фігурно простегані, прикрашені стразами, шапочки-татарки на підкладці. Моделі білого, рожевого і інших кольорів – для різного віку.

Навіть просто потримавши в руках будь-яку з цих шапочок, можна оцінити: так, це якісні вироби, які здатні «утерти ніс» більшості виробникам головних уборів для дітей, навіть європейського рівня. Продукція «Трестелле» в процесі виготовлення піддається багаторівневому контролю, що не допускає браку – а цей підхід завжди працює на підвищення престижу фірми. Купувати такі дитячі шапки оптом не тільки вигідно (різноманітний асортимент, актуальні фасони), а й безпечно з позиції підприємницьких ризиків.

Особливу увагу пропонуємо звернути на екологічність і натуральність матеріалів, ретельну розробку викрійок, пильне тестування готових виробів. Ми не даремно ставимо акцент на цих фірмових особливостях. Збираючись купити дитячу шапку – зимову або демісезонну – виробництва Tre Stelle, батьки не помиляються у виборі: шапочки не тільки красиві і модні, але й комфортні на дотик, і витривалі в допитливих дитячих руках.