MAYORAL


MAYORAL – провідний бренд дитячого одягу в Іспанії і одна з найбільших компаній в області дитячої моди в Європі. MAYORAL займається розробкою моделей, виробляє і продає свою продукцію в 50 країнах світу.

Мета компанії полягає в тому , що б моделі відрізнялися неповторним , упізнаним стилем , щоб вони поєднували в собі останні вимоги моди з високою якістю і доступною ціною.

У 2011 році MAYORAL відзначив своє 70 -річчя. За цей час він перетворився з маленької фабрики з виробництва шкарпеток і панчіх,в основну міжнародну компанію , що представляє іспанську моду по всьому світу.

Іспанська торгова марка MAYORAL починає свою історію з 1941 року. На даний момент це великакомпанія , що має представників по всьому світу.З кожним днем у цієї торгової марки з’являється всебільше прихильників. Насамперед , дитячий одяг MAYORALприваблює своїм дизайном , відповідністю актуальним тенденціям моди , а також великою різноманітністю моделей в кожній колекції.

У кожній колекції MAYORAL представлені предмети дитячого гардеробу : спортивний одяг , пляжний одяг , повсякденні і нарядні речі , куртки , пальто ,вітровки . Дизайн моделей розроблений таким чином , що б можна було поєднувати їх один з одним. У кожній колекції простежується кілька стилістичних напрямків : повсякденний одяг , класична , святкова і спортивна . Також кожна колекція розбита на певні теми відповідно до кольору або стилю.