Дитячі плаття Daga

Daga дитячі сукні для маленьких принцес

Ці вироби помітно відрізняються від того одягу, який ми зазвичай бачимо на більшості дівчаток по буднях і святах. Перш за все, дитячі сукні Daga, запропоновані в даному розділі, приваблюють своєю вишуканістю та елегантністю. Виключно в тій мірі, в якій це передбачається для дівчинки – малятка або підлітка.

Колекції саме такого плану ми намагаємося підбирати. Тому що хочемо, щоб органічне єднання якісних тканин, дизайнерського смаку і таланту швейних майстрів дало можливість будь-якій дівчинці не просто купити дитяче плаття, а втілити свої мрії про найкрасивішу річ на світі: плаття принцеси, або феї, або маленької леді.

І мова йде, перш за все, про торгову марку Daga – бренд, який розповсюдив свою популярність завдяки роботі з оптовими покупцями далеко за межами Європи. Тепер і у нас в Україні в більшості регіонів батьки мають можливість ощасливити своїх маленьких красунь красивим одягом з Польщі.

Майже 20 років польська фабрика Daga розвиває свій напрямок, удосконалюючи майстерність, розробляючи нові дизайнерські рішення. І викликаючи посмішки радості і вигуки захоплення в батьків і дітей, що купують красивий, оригінальний одяг європейської якості.

Daga: вишукані дитячі сукні для дівчаток

До переваг дитячих суконь від Daga варто віднести:

    Смак. Ритуал покупки фірмового святкового плаття завжди супроводжується приємними емоціями і сприяє вихованню естетичного смаку.

    Вибір. Daga пропонує безліч моделей для різних святкових заходів – від ранків у дитячому садочку до хрестин, від новорічних і різдвяних вечірок до концертних виступів дитячих колективів.

    Тканини, оздоблення. Для своїх колекцій фірма підбирає натуральні тканини, які приємні на дотик і не запобігають деформацію виробу навіть після багаторазового прання. Для пошиття застосовується чудова обробка, придумана справжніми чарівниками з дизайнерського відділу компанії.

Працюючи з оптовими клієнтами, ми не приховуємо, що дитячі сукні для дівчаток в більшості своїй унікальні, їх привозять до України невеликими партіями. Тому є сенс порадувати покупців у своїх регіонах і районах реалізації новинками, які не побачиш на кожній третій дівчинці на дитячому ранку. Саме в індивідуальності укладений головний сенс одягу.

Зокрема, актуальними новинками сезону є пишні дитячі святкові сукні помітного фасону і ніжних відтінків. І асортимент постійно оновлюється, тому що ми стежимо за трендами моди і новими пропозиціями польської фабрики. Не дивно, що тим сукням, які прикрашали юних модниць в минулого Різдво, вже є заміна – моделі нових колекцій.